Sosyal Medya — 16 Nisan 2011
Lady Gaga’nın yeni şarkısı internette!

Her yeni güne, yeni bir şarkının internete düşmesiyle başlıyoruz. Bu sefer Lady Gaga’nın beklenen single’ı “Judas”, önceki gece internete sızdı. 23 Mayıs’ta piyasaya çıkacak olan “Born This Way” isimli albümde yer alan “Judas” zaten internette resmi olmayan bir şekilde dolaşıyordu. Son noktayı Lady Gaga koydu ve şarkıyı önce Facebook’taki hayranlarıyla paylaştı.

Dedikodu blogger’ı Perez Hilton da, şarkının yakın zamanda paylaşılacağını Twitter hesabından dün şöyle duyurmuştu: “Size heyecanlı bir haberim var küçük canavarlar! Lady Gaga’nın yeni single’ı “Judas”ı çok yakın zamanda dinleyeceğiz, hem de iTunes’tan!” Çok geçmeden Lady Gaga da Twitter’daki hesabından “Judas”ın iTunes üzerinden dinlenebileceğini tweet‘ledi.

Yeni çıkacak albümlerden, birkaç şarkı internete sızdırmak bugünlerde moda oldu! Kanye West’in “My Beautiful Dark Twisted Fantasy” albümünden “High Violet” isimli şarkısı, geçtiğimiz aylarda internette aniden yayılmıştı.

Kamuoyu yoklaması yapar gibi önceden şarkıların paylaşılması aslında heyecan verici. Lady Gaga’nın son single’ı “Born This Way”, iTunes’ta en hızlı satan single olarak gösteriliyor, bu yüzden albümün çıkış tarihini merakla bekliyoruz.

İşte Lady Gaga’nın son single’ı “Judas”:

İLGİLİ HABERLER

Paylaş

Yazar Hakkında

Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’ni dereceyle bitirdikten sonra lisans ve yüksek lisans eğitimini Gazetecilik üzerine tamamladı. Lisede Milliyet Gazetesi’nde başlayan muhabirlik stajıyla iş hayatı başlamış oldu. Lisans eğitimi sırasında Milliyet Gencim ekinin Genel Yayın Yönetmenliği’ni üstlendi. Radikal Cumartesi, Hürriyet Kampüs, Newsweek Türkiye, Touch İstanbul, Yeni Aktüel gibi birçok dergi / gazetede muhabirlik ve editörlük yaptı. Ocak 2011′den bu yana Doğuş Yayın Grubu'nda Yeni Medya Editörü. http://nihanbora.blogspot.com isimli bir blogu var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>