Çok Görevli Takım Tezgahları Pazarı, 2030’a Kadar 1,98 Milyar ABD Doları Güçlü Bir Büyüme Oranı Kaydedecek | Doosan Machine Tools Corp, Okuma India Pvt. Ltd, DMG Mori Co., Ltd

Pazara Genel Bakış

2030 yılına kadar Çok Görevli Takım Tezgahları Pazarının 1,98 milyar ABD Doları büyüyeceği tahmin edilmektedir.

Önümüzdeki yıllarda, çok görevli takım tezgahları pazarının önemli ölçüde genişlemesi bekleniyor. İnsanlar şu anda kolaylıklarından dolayı çeşitli çoklu görev makinelerini deniyorlar. Başta havacılık olmak üzere daha fazla endüstri çoklu görev ekipmanı kullandığından, pazar talebi genişlemektedir. Yüksek işçilik maliyeti Kuzey Amerika’daki pazarı da etkiliyor. Çok Görevli Takım Tezgahları pazarının büyümesi için önemli bir bölgedir. Pazar, imalat ve otomotiv endüstrilerinin genişlemesi gibi faktörler tarafından yönlendirilmektedir. Diğer faktörler ve önemli pazar oyuncuları da Çok Görevli Takım Tezgahları pazarını genişletme ihtiyacına katkıda bulunur. Birçok görevi otonom olarak gerçekleştirebilen bir takım tezgahı, belirli bir anda onlara hizmet edebilir.

Örnek Kopyayı Alın @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/4072 Parçayı 

üretmek için gerekli işlemler, çoklu görev araçlarıyla eşleştirildiğinde tek bir konfigürasyonda tamamlanır. Frezeleme, delme, tornalama vb. gibi birçok ek özellik de sistemin bir parçasıdır ve kullanıcı sayısı giderek artmaktadır.

Pazar Segmenti

Küresel bir pazar kapsamına sahip takım tezgahları coğrafya, uygulama ve ürün tipine göre segmentlere ayrılmıştır. Frezeleme, delme, tornalama ve diğer pazar segmentleri, ürün türlerine göre ayrılır. Freze takımları, pazarın ürün tipi sektörüne hakimdir. Frezeleme ve dişli kesiciler, otomotiv ve havacılık endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Öngörülen süre boyunca, delme ve tornalama segmentinin önemli ölçüde katkıda bulunacağı tahmin edilmektedir. Pazar, uygulamalara göre Otomotiv, Genel Makine, Havacılık ve diğerlerine ayrılmıştır. Pazarın uygulama segmentinde otomotiv endüstrisi hakimdir. Küresel olarak genişleyen otomobil endüstrileri, özellikle Çin ve Hindistan’da, pazarın genişlemesini körüklüyor.

Birçok görevi yerine getirebilen makinelerin artan kullanımı nedeniyle havacılık sektörü en hızlı büyümeyi yaşıyor. Bu makineler, kesilmesi zor olan çeşitli malzeme ve alaşımları kesmek için kullanılır.

Özelleştirme Talebi @ https://www.marketresearchfuture.com/ask_for_customize/4072

Bölgesel Analiz

Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı, çok görevli takım tezgahları (RoW) için küresel pazara dahil edilmiştir. Küresel olarak uygulanan birkaç temel unsur nedeniyle, Kuzey Amerika bölgesi çok görevli takım tezgahları pazarına hakim olmuştur. APAC bölgesinin pazar genişlemesi, Çin ve Hindistan gibi ülkelerde sürekli büyüyen otomotiv ve endüstriyel endüstriler tarafından yönlendirilmektedir.

Çoklu görev takım tezgahları pazarındaki bazı lider oyuncular, Doosan Machine Tools Corp. (ABD) ve Takisawa makine aleti co., ltd’dir. (Japonya), Accuracy Machinery Co., Ltd. (Tayvan), Okuma India Pvt. Ltd. (Hindistan), Tongtai Machine & Tool Co., Ltd. (Tayvan), Trevisan Machine Tool. (ABD), Jyoti CNC Automation Ltd. (Hindistan), DMG Mori Co., Ltd. (Japonya).

Sektörden Haberler

En son eklenen, İtalya’nın Milano kentinde bulunan yepyeni bir Avrupa Teknoloji Merkezi Lazeridir. Avrupa merkezi Yamazaki Mazak, 14’ü Avrupa’da olmak üzere on üretim tesisi ve çok sayıda satış şubesi kurdu.

Geçen yıl Tayvan’ın en büyük elektronik üreticisi ASUS, düşük maliyetli Chromebook dizüstü bilgisayarlarını Hindistan’a tanıttı. Bugün, ASUS BR1100 Budget Windows Dizüstü Bilgisayar serisini geliştirdiler.

Raporun Tamamına Göz Atın @https://www.marketresearchfuture.com/reports/multi-tasking-machine-tools-market-4072 

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Pazar Araştırması Geleceği (MRFR), hizmetlerinden büyük zevk alan, dünya çapındaki çeşitli endüstriler ve tüketiciler hakkında ayrıntılı ve güvenilir bir çalışma sağlayan küresel bir pazar araştırma firmasıdır. MRFR’nin metodolojisi, müşteriye mevcut temel trendler, yaklaşan olaylar ve bu yönlere dayalı olarak atılması gereken adımlar hakkında kapsamlı bir anlayış sağlamak için özel bilgileri farklı veri kaynaklarıyla bütünleştirir.

Hızla büyüyen pazar araştırma şirketimize, teknolojik ve ekonomik gelişmeler hakkında faydalı analizler ve veriler sağlayan yetkin bir araştırma analistleri ekibi yardımcı olur. Değerli analistlerimiz endüstriyel ziyaretler yapar ve etkili piyasa oyuncularından değerli bilgiler toplar. Ana hedefimiz, müşterilerimizi çeşitli pazarlardaki yeni fırsatlar ve zorluklar hakkında bilgilendirmek. Yönetsel ve uygulanabilir kararlara ulaşmak için stratejik ve danışmanlık hizmetleri aracılığıyla değerli müşterilerimize adım adım yardım sunuyoruz.

İletişim:

Market Research Future®

99 Hudson Street,5Th Floor

New York, New York 10013

Amerika Birleşik Devletleri

Telefon:

+1 628 258 0071(ABD)

+44 2035 002 764(İngiltere)

E-posta:  sales@marketresearchfuture.com

Web Sitesi: https ://www.marketresearchfuture.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir