Depolama Tankı Pazarı – Küresel Endüstri Analizi, Boyut, Pay, Büyüme, Eğilimler ve Tahmin 2030 | CST Endüstrileri, McDermott, PermianLide

Pazara Genel Bakış En son araştırma raporuna göre, depolama tankı pazar  büyüklüğü


için 2022-2030 yılları arasında 17,72 milyar ABD doları öngörülmektedir  . 2021 yılında pazarın 13,12 milyar ABD doları değerinde olması bekleniyordu.

Depolama tankları su, petrokimyasallar, kimyasallar, petrol yan ürünleri, süt ve diğer yarı katı maddeleri tutabilir. Üstleri kapalı veya açık silindirler ve dikey veya yatay hizalama dahil olmak üzere çeşitli şekillerde mevcutturlar. Bunların hepsi, depolama tankı pazarının büyümesinin yolunu çokça şekillendirdi.

Termal güneş enerjisi teknolojisinin artan kullanımı ve bunun sonucunda güç üretme kapasitesindeki artış nedeniyle, küresel depolama tankı sektörü hızla büyüyor. Tanklar, atık su ve ham petrol dahil olmak üzere çeşitli tehlikeli maddeleri tutmak için kullanılabilir. Su, imalat, ticaret ve petrol ve gaz üretiminde daha sık kullanılmaktadır. Bu unsurların her biri, pazarın genel boyutunu etkiler. Artış, yakıt kullanımını azaltmak için pazarın depolama tesislerini genişletmesini etkiler.

Örnek Kopyayı Alın @  https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/8140

Pazar Segmenti

Pazarı bölümlere ayırmak için kullanılan kriterler kurulum tekniği, ürün, malzeme, endüstriyel sektör ve bölgedir. Tahmin döneminin küresel depolama tankı pazar trendlerinde kayda değer bir artış görmesi bekleniyor.

Uygulamayı Kullanma

Pazar, uygulamaya göre içme suyu, su tasarrufu, atık su, endüstriyel atık su, yangından korunma ve sıhhi tesisat ve mühendislik çözümleri segmentlerine ayrılmıştır.

Tüketiciler Tarafından

Farklı tahrik türlerine göre pazar belediye, endüstriyel, ticari ve konut segmentlerine ayrılmıştır.

Özelleştirme Talebi @ https://www.marketresearchfuture.com/ask_for_customize/8140

Bölgesel Analiz

Dört önemli küresel depolama tankı pazar bölgesi belirlenmiştir: Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı. Asya-Pasifik, 2018 yılı itibariyle dünya genelinde depolama tankları için en büyük pazar payına sahipti ve önümüzdeki birkaç yıl içinde en yüksek oranda büyümeye devam etmesi bekleniyor. Hindistan ve Çin’de su depolama ve plastik su depolarına olan talebin artması, yiyecek ve içecek üretimi ve LNG taşıma altyapısının gelişmesi nedeniyle depolama tankı kullanımı artmıştır. Orta Doğu ve Güney Amerika’dan işletmelerin artan yatırımları, bu sektörün büyümesini sağlayan bir diğer unsurdur.

LNG taşıma altyapısına yaptıkları büyük yatırımlar nedeniyle Hindistan ve Çin, LNG depolama tankı pazarında önemli bir paya sahiptir. Genişleyen gıda ve içecek sektörleri ve depolama için plastik su depolarına olan ihtiyacın artması nedeniyle bölgenin depolama tankı pazar değeri yükseliyor.

Sektörel Haberler

9 Ağustos 2021’de 20 metrelik devasa bir hidrojen tankı kurularak havacılık kapasitesi yüzde 25 artırılacak. Bunu ZAL Merkezi bildirdi. ZAL’ın altyapısı büyük ölçüde genişletilerek şirketin hidrojen üretme kapasitesinde büyük bir artış sağlandı.

Çok sayıda şirket, yeni tanıtımlar ve onaylar gibi organik geliştirme stratejilerini vurgular. Sektörde kullanılan en yaygın inorganik geliştirme stratejileri arasında satın almalar, ortak girişimler ve ortaklıklar yer almaktadır. Bu programlar, piyasa katılımcılarının müşterilerini ve müşteri tabanlarını genişletmelerini kolaylaştırmıştır. Su depolama tankı talebi küresel olarak artmaktadır; bu nedenle, bu sektördeki piyasa katılımcıları gelecekte karlı büyüme fırsatları bekleyebilir.

Anahtar Oyuncular

CST Industries (ABD)
McDermott (ABD)
PermianLide (ABD)
Highland Tank & Manufacturing Company Inc. (ABD)
Fox Tank Company (ABD)
TF Warren Group (Kanada)
Superior Tank Co. Inc. (ABD)
TOYO KANETSU KK ( Japonya)
Ishii Iron Works Co. Ltd (Japonya)
Pfaudler (ABD)
MEKRO Sp. z oo (Polonya)

Raporun Tamamına Göz Atın @  https://www.marketresearchfuture.com/reports/storage-tank-market-8140 

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Pazar Araştırması Geleceği (MRFR), hizmetlerinden büyük zevk alan, dünya çapındaki çeşitli endüstriler ve tüketiciler hakkında ayrıntılı ve güvenilir bir çalışma sağlayan küresel bir pazar araştırma firmasıdır. MRFR’nin metodolojisi, müşteriye mevcut temel trendler, yaklaşan olaylar ve bu yönlere dayalı olarak atılması gereken adımlar hakkında kapsamlı bir anlayış sağlamak için özel bilgileri farklı veri kaynaklarıyla bütünleştirir.

Hızla büyüyen pazar araştırma şirketimize, teknolojik ve ekonomik gelişmeler hakkında faydalı analizler ve veriler sağlayan yetkin bir araştırma analistleri ekibi yardımcı olur. Değerli analistlerimiz endüstriyel ziyaretler yapar ve etkili piyasa oyuncularından değerli bilgiler toplar. Ana hedefimiz, müşterilerimizi çeşitli pazarlardaki yeni fırsatlar ve zorluklar hakkında bilgilendirmek. Yönetsel ve uygulanabilir kararlara ulaşmak için stratejik ve danışmanlık hizmetleri aracılığıyla değerli müşterilerimize adım adım yardım sunuyoruz.

İletişim:

Pazar Araştırması Future®

99 Hudson Street,5Th Floor

New York, New York 10013

Amerika Birleşik Devletleri

Telefon:

+1 628 258 0071(ABD)

+44 2035 002 764(İngiltere)

E-posta:  sales@marketresearchfuture.com

Web Sitesi: https ://www.marketresearchfuture.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir