Metal Kesme Aletleri Pazar Birimi Satışları, OSG Corporation, Kennametal Inc, Stanley Black & Decker Inc ve Forecast 2030’un COVID-19 Salgını Uzatmasıyla Artan Büyümeye Tanık Olacak

Piyasa bakış:

Dünya çapındaki  Metal Kesme Aletleri pazarının  değeri 2021’de 65,5 milyar dolardı ve 2022-2031 arasında %4,1’lik bir YBBO ile artarak 2031’de 97,9 milyar dolara ulaşması bekleniyor.

Çin, Hindistan, Brezilya, Meksika, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi gelişmekte olan ve gelişmiş ülkelerdeki hızlı sanayileşme ve kentleşme, otomotiv, imalat, havacılık ve savunma gibi çok sayıda endüstrinin yükselişini hızlandırdı. Bu, muhtemelen tahmin dönemi boyunca metal kesme aletlerine olan talebi artıracaktır. Ayrıca Çin, Hindistan, Meksika, Rusya, Kanada, Malezya ve Tayland gibi ülkelerde artan nüfus, harcanabilir gelir, istihdam oranı ve yaşam seviyesi imalat sektörlerini genişletti. Sonuç olarak, metal kesici takımlara olan ihtiyaç artmıştır.

Ücretsiz Örnek PDF Alın @  https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/8159

Ancak, yüksek başlangıç ​​maliyeti ile işletme ve bakım maliyetlerinin, tahmin dönemi boyunca metal kesici takım pazarının büyümesini engellemesi muhtemeldir. Ayrıca, metal kesici takımlarla donatılmış makinelerde çalışacak deneyimli işçi azlığı ve yevmiyelerdeki artış, metal kesici takım pazarının büyümesini engellemektedir. Daha az güç kullanan, verimli ve güvenli metal kesme takımlarına olan talebin artması, metal endüstrisinde yeni ürün geliştirme fırsatı yarattı.

COVID 19’un bir salgın olarak aniden ortaya çıkışı, yabancı yatırımlar ve çeşitli pazar konumlarındaki çok uluslu şirketlerden gelen akışlar üzerinde karşılaştırılabilir bir etkiye sahiptir. Eğitimli personel, kaynak ve yatırım eksikliği nedeniyle pazarın kapasitesi daha da engelleniyor ve bu da 2027’de sona erecek öngörülen süre boyunca ek kargaşa ve zorluklara neden oluyor. üretim ve dağıtım ağlarında. Yasal sınırlar, müşterinin market ürünleri talep etmemesi ve yaşam biçimini ve yaşam tarzı tercihlerini değiştirmesiydi. Piyasa üreticilerini ve imalatçıları daha da büyük bir baskı altına sokar. Bununla birlikte, artan Ar-Ge yatırımı, projeksiyon dönemi boyunca pazarın büyümesine yardımcı olacaktır.

Anahtar oyuncular

Hartmetall-Werkzeugfabrik Paul Horn GmbH (Almanya)    Zhuzhou Semented Carbide Cutting Tool Co. Ltd (ZCCCT) (Çin)    Kennametal Inc. (ABD)    OSG Corporation (Japonya)    ISCAR LTD (İsrail)    MAPAL Dr. Kress KG ( Almanya)    Makita Corporation (Japonya)    Robert Bosch GmbH (Almanya)    Stanley Black & Decker Inc. (ABD)    Klein Tools Inc. (ABD)    ICS Cutting Tools Inc. (ABD)    Snap-on Incorporated (ABD)    Hilti Corporation (Schaan Lihtenştayn)    Sandvik AG (İsveç)    Ingersoll Kesici Takımlar (ABD)    FRAISA SA (İsviçre)    KYOCERA Kesici Takımlar Grubu (Japonya)    Asahi Diamond Industrial Co. Ltd. (Japonya)    J SCHNEEBERGER Maschinen AG (İsviçre)    Vollmer (Almanya)    CERATIZIT Group (Lüksemburg)   Koki Co. Ltd. (Japonya)

Herhangi bir sorunuz var mı? Uzmanımıza Sorun @  https://www.marketresearchfuture.com/ask_for_schedule_call/8159

Pazar bölümlendirme:

Dünya çapında metal kesme takımı pazarı üç kategoriye ayrılmıştır: takım tipi, ürün tipi ve son kullanıcı.

Araç tipine göre:

 • Katı Yuvarlak Aletler
 • Endekslenebilir Ekler

ürüne göre:

 • Taşlama makinesi
 • Torna
 • Freze Makinesi
 • Sondaj makinesi
 • Diğerleri

Son kullanıcı tarafından:

 • inşaat,
 • metal
 • Uzay ve Savunma
 • Deniz
 • elektronik
 • üretme
 • enerji

Bölgesel analiz:

Metal Kesme  Aletleri pazar  payı, Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya-Pasifik dahil olmak üzere bölgelere göre incelenir. 2021 yılında Asya-Pasifik bölgesi en büyük pazar payına sahip olacak. Muazzam nüfusu ve düşük maliyetli imalat sektörü nedeniyle Asya-Pasifik, dünyanın en hızlı büyüyen bölgelerinden biridir. Çin ve Japonya, otomobil ve inşaat makineleri üretiminde dünya liderleridir. Ayrıca Endonezya, Hindistan, Vietnam ve Bangladeş’te inşaat ve imalat sanayileri hızla genişlemektedir. Bu sebepler, otomotiv ve inşaat endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan metal kesme takımlarına olan ihtiyacı artırmaktadır.

Son gelişmeler:

 • Bir başka pazar katılımcısı olan Drillco Cutting Tools Inc., Şubat 2020’de yüksek hızlı çelikten imal edilen Step Reamers’ı piyasaya sürdü. Bu yeni lansmanın, firmanın ürün tekliflerini genişletmesine ve Amerika Birleşik Devletleri’nde büyük bir pazar payı kazanmasına yardımcı olması bekleniyor.
 • İsveç’te bulunan SandvikAB, Aralık 2019’da Meksika’da bulunan Quimmco Centro Tecnologico’nun metal kesme takımları sektörünü satın aldı. Bu satın alma, şirketin yekpare karbür takım işini ve Meksika pazarına hizmet verecek ürün yeteneklerini artırdı.

Raporun Tamamına Göz Atın @  https://www.marketresearchfuture.com/reports/metal-cutting-tools-market-8159

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:


Pazar Araştırması Geleceği (MRFR), hizmetlerinden büyük zevk alan, dünya çapındaki çeşitli endüstriler ve tüketiciler hakkında ayrıntılı ve güvenilir bir çalışma sağlayan küresel bir pazar araştırma firmasıdır. MRFR’nin metodolojisi, müşteriye mevcut temel trendler, yaklaşan olaylar ve bu yönlere dayalı olarak atılması gereken adımlar hakkında kapsamlı bir anlayış sağlamak için özel bilgileri farklı veri kaynaklarıyla bütünleştirir.

Hızla büyüyen pazar araştırma şirketimize, teknolojik ve ekonomik gelişmeler hakkında faydalı analizler ve veriler sağlayan yetkin bir araştırma analistleri ekibi yardımcı olur. Değerli analistlerimiz endüstriyel ziyaretler yapar ve etkili piyasa oyuncularından değerli bilgiler toplar. Ana hedefimiz, müşterilerimizi çeşitli pazarlardaki yeni fırsatlar ve zorluklar hakkında bilgilendirmek. Yönetsel ve uygulanabilir kararlara ulaşmak için stratejik ve danışmanlık hizmetleri aracılığıyla değerli müşterilerimize adım adım yardım sunuyoruz.

 İletişim:

Pazar Araştırması Future®

99 Hudson Street,5Th Floor

New York, New York 10013

Amerika Birleşik Devletleri

Telefon:

+1 628 258 0071(ABD)

+44 2035 002 764(İngiltere)

E-posta:  sales@marketresearchfuture.com

Web Sitesi: https ://www.marketresearchfuture.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir